Zmeň svoju identitu s joj.sk

Vyzeralo to na malú internetovú revolúciu v slovenskom podaní, skončilo to mierne povedané rozpačito.
Nový portál televízie JOJ pod názvom iná stránka televízie sa aj napriek veľkým očakávaniam nezdá byť takým tromfom. Asi najlepšou vlastnosťou je tzv. generátor novej identity, služba ktorá je nielen na slovenskom internete jedinečná. Konečne aj my máme niečo unikátne.

Stačí len kliknúť na zmenu údajov a ste žena, batoľa či dôchodca, záleží len na vašom štastí. V mojom prípade mi náhodný generátor osôb priradil život istej pani Tatiany z Topoľčian s jej telefónnym čislom, avatarom aj jej adresou.

Neviem aká diabolská technológia je za touto unikátnou službou, ale chlapci v MONOGRAM technologies stúpli v mojich očiach.
Oproti tejto prevratnej technológii stoja problémy s neskorým spustením, gramatické chyby a podobné nedokonalosti na ktoré upozorňujú ostatní blogeri bezvýznamné.

2 Comments

Web, hodnotim velmi kladne…joj.sk som velmi nenastevol (1x-2x za tyzden), ale teraz som pravidelnym navstevnikom. Zaciatok startu webu bol sice rozpacity, teraz slape vsetko ako ma. Velmi sa mi lubi, ake moznosti web ponuka, proste zatial ziadne negativum nemozem povedat!

Pridaj komentár