Začíname s Facebook pages

Facebook je jedna z možností pre firmu ako komunikovať s užívateľmi priamo a zároveň oslovovať tých nových. Vyše pol milióna Slovákov láka do tejto sociálnej siete nielen nových užívateľov, ktorí tu nájdu svojich kamarátov, ale aj marketérov. Ako využiť možnosti Facebook Pages naplno?

facebook-pages

Počas posledných rokov sme mohli byť svedkom dramatického nárastu využívania nových marketingových prostriedkov firmami. Tie využívajú každú príležitosť ako komunikovať s užívateľmi priamo a zároveň oslovovať tých nových.
Facebook je jedna z takých možností. Vyše pol milióna Slovákov láka do tejto sociálnej siete nielen nových užívateľov, ktorí tu nájdu svojich kamarátov, ale aj marketérov.

Ako slovenské firmy využívajú Facebook?
Keďže profily sú vyhradené len pre reálnych ľudí (čo aj tak niektoré slovenské firmy nedodržiavajú) pre potreby značiek a firiem sa najviac hodia Facebook Pages.

V kombinácii s reklamou Facebook Ads a pri dobrom využití všetkých možností prostredia sa firemná stránka na facebooku môže stať pre firmu, či značku druhým domovom v online svete.
Záleží len na vašej šikovnosti a dobrých nápadoch. Keď sa však pozerám na stránky slovenských firiem, nevidím žiadnu stratégiu, len heslo musíme byť na facebooku.

Samozrejme nájde sa aj pár výnimiek – za všetky kampaň poisťovne Union s názvom Milujem LETO, ktorá si získala 45 000 fanúšikov.

Ak chcete začať svoju firemnú stránku na facebooku, sledujte tento blog a stránku Embuck.com na Facebooku, ktorá bude slúžiť ako pieskovisko nápadov.5 Comments

no pre profil som si uz skor nastavil skratenu url ale pre stranku mi to nedovoli

Neviete da sa profil pretransformovat na stranku.
Profil nepotrebujem a rad by som skratenu url pouzil na stranku.

Pridaj komentár