Webové hry

Hráte nejakú online hru? Webových hier na internete množstvo, stačí si len vybrať podľa času, ktorý chcete obetovať či náročnosti hry.
Online hry nie sú náročné na čas, pri Traviane sa v začiatkoch stačí prihlásiť dva či tri krát za deň, náročnosť iných online hier je podobná a tiež netreba byť stále prítomný.

Osobne hrám Travian, čo je skvele spracovaná strategická hra z prostredia Rimanov, Galov a Germánov. Môžete si vybrať práíve jeden kmeň a hrať v jednej z tucta dostupných jazykových verzií, či serverov, kde čas plynie rýchlejšie takže je hra svižnejšia.

Dark Elf je česká ťahová hra z prostredia Pána prsteňov, kde denne odohráte pridelený počet kvôl za účelom zničenie Dark elfa, novodobého Saurona.

Eldarion napríklad je vcelku nová online hra tiež z prostredia Stredozeme, máme prihlásených niečo pod tisíc hráčov a nachádza sa v prvotnom štádiu vývoja, veci sa dorábajú menia, takže nikdy neviete čo bude zajtra.

Ogame a podobné hry
Medzi ďalšie zaujímavé hry patria napríklad OGame, veľmi dobre spracovaná online hra tentoraz odohrávajúca sa vo vesmíre, kde si budujete vlastné impérium. Ogame je trochu náročnejšia na herný čas, no keď vás chytí len tak ľahko nepustí. Vidieť na nej roky práce a vylaďovania.

Ponuka je vážne široká, stačí si len vybrať a zapojiť sa do obrovských spoločenstiev hrajúcich denno denne nejakú tú svoju obľúbenú hru.

11 Comments

Pozyvam na novu slovensku hru genesis.ruskur.sk
System je pomerne jednoduchy, takze hra nezaberie vela casu. Je na motivy hry Starcraft. Hrac sa zaradi do nejakeho naroda a snazi sa pomoct narodu vyhrat epochu – vybuduje si ekonomiku, kupi si armadu a utoci na nepriatelske zakladne – zlepsuje si svojho hrdinu a zbiera artefakty. Vyhrava narod, ktory prvy postavi projekt. Vsetko dianie je na tahy a je ho mozne sledovat na prehladnej mape.

Pridaj komentár