Vua.la: Zabudnite na Chatroulette a zoznamujte sa online

V oblasti online randenia a zoznamiek existuje veľa peňazí a ešte väčšia konkurencia, vďaka ktorej sme svedkami, že aj nové projekty dokážu uspieť. Určite poznáte príbeh Markusa Frinda zo zoznamky PlentyofFish – aj napriek hrozne vyzerajúcej stránke, rovnakej myšlienke ako tisíc iných stránok uspel a dnes má 145 miliónov návštevníkov mesačne, reklamy v klipoch Lady Gaga, či státisícové šeky od Adsense.

Alebo Matthew Inman, známy ako Oatmeal, ktorý za pár hodín vytvoril pútavú zoznamku Mingle a neskôr ju predal jednému z hlavných hráčov na tomto trhu.

A uspieť na trhu online zoznamovania najnovšie chcú aj slovenskí autori služby Vua.la, ktorá v sebe zahŕňa prvky Chatroulette (inovatívneho interaktívneho chatu, ktorý spája anonymných diskutujúcich) a zoznamky. O čo ide?

Čo je Vua.la a prečo by ma mala zaujímať?
V prvom rade treba Vua.la vyskúšať – je to niečo medzi slovenským pokecom a Chatroulette. Spojí vás s anonymným človekom, ktorého systém vyhľadá len podľa pohlavia a veku a zoznamovanie môže začať. Samozrejme Vua.la nemusí slúžiť len na zoznamovanie – môžete si tam precvičovať cudzí jazyk, hrať obľúbené piškvorky, či skúsiť videohovor, alebo spoločné kreslenie. Spoločné aktivity, ktoré môžu dvaja anonymní diskutéri spolu prevádzať sú asi neobmedzené a autori majú v talóne určite aj ďalšie.

A vuala je naozaj zábavná možnosť ako zabiť pár minút prokrastináciou – vuala nájdete aj ako aplikáciu na facebooku, či v Google Chrome Store.

Čo poviete na Vuala? Páči sa vám projekt? Čo by ste odporučilia autorom vy?

1 Comment

Pridaj komentár