Vitajte

Vitajte na mojom osobnom pieskovisku, kde nájdete články o veciach, ktoré ma zaujímajú.

Primárnym zameraním týchto stránok, ktoré sa snažia byť osobnými, je pole zarábania na internete. V tejto kategórii sa budem snažiť priniesť Vám tipy a triky ako na to, príklady z mojej cesty za úspechom a podobne.
A keďže článkov, ktoré sú v zornom poli mojich záujmov je na slovenskom internete pramálo, tak sa posnažím občasným napísaním pár slov priniesť možno zaujímavé informácie aj z iných oblastí.

Nové veci na internete, ak porovnáme informovanosť o nových stránkach v Česku a u nás vychádzame z tohto porovnania biedne.
Pracujem ako SEO/SEM konzultant a preto možno čo to prezradím z mojich skúseností, aj keď v tejto oblasti sa necítim, až takým odborníkom.

Mám rád fonty, aj keď nie som žiadny odborník na oblasť typografie, ale rozdiely medzi Helveticou a Arialom, či rôzne iné záludnosti tejto oblasti ma zaujímajú.

Možno sa tu nájde miesto aj pre nejakú tú reportáž z niektorého z veľkých miest, ktoré navštívim. Mám rád veľkomestá, ruch v nich, taký New York je pre mňa cestovateľským snom. Snáď sa splní.

Pridaj komentár