Vicki.sk: Najlepšie cestovné ponuky

Projekt vicki.sk – najlepšie cestovné ponuky bol spustený v júni 2009. Základným cieľom je prinášať návštevníkom neustále aktualizovaný zoznam špeciálnych ponúk, akcií a zliav v cestovnom ruchu (hlavne) na Slovensku a v okolitých krajinách.

To, že aj na Slovensku vznikajú zaujímavé projekty, ktoré zaplnia dieru na trhu dokazuje vicki.sk. Nedávno spustený cestovateľský projekt si dnes v rubrike Inkubátor predstavíme slovami jeho autora. Pokiaľ aj vy máte zaujímavý projekt, ktorý by ste chceli predstaviť čitateľom, pokojne ma kontaktujte.


vicki-sk

Projekt vicki.sk bol spustený v júni 2009. Základným cieľom je prinášať návštevníkom neustále aktualizovaný zoznam špeciálnych ponúk, akcií a zliav v cestovnom ruchu (hlavne) na Slovensku a v okolitých krajinách. Na stránke sa nachádzajú výhodné ponuky víkendových a romantických pobytov, zľavnené ponuky na rodinné dovolenky a lacné ubytovanie v rôznych kútoch Slovenska.

Stránka vicki.sk bola vytvorená, pretože mi niečo podobné na slovenskom internete chýbalo. Stránka nemá ambíciu prinášať rozsiahly a vyčerpávajúci zoznam ubytovacích zariadení, ale skôr výber tých najvýhodnejších ponúk.

Z môjho pohľadu najzaujímavejšou službou pre návštevníkov (okrem samotných ponúk na webe) je pravidelný newsletter posielaný jedenkrát do týždňa. Každý newsletter obsahuje výber približne 10 najnovších a najzaujímavejších cestovných ponúk uverejnených na stránkach. Samozrejme novinky je možné sledovať aj prostredníctvom RSS feedu, fanúšikovskej stránky na Facebooku alebo cez účet na Twitter.

Stránka vicki.sk beží na WordPresse, pričom niektoré funkcie bolo potrebné doprogramovať. Stránka využíva aj niekoľko pluginov, ktoré zabezpečujú dodatočné funkcie (hodnotenie ponúk návštevníkmi, zdieľanie v sociálnych sieťach, preposielanie zaujímavých ponúk a podobne).

Máte pre autora nejaké pripomienky? Páčia sa vám stránky vicki.sk? Vyjadrite sa v komentároch.

5 Comments

Pridaj komentár