Ten, čo objavil novú chuť Viney

Dnes si predstavíme blogera, blogujúceho na adrese botka.sk (profil blogu na blogosfera.sk)

V inkubátore sa predstavujú mladé nádejné, blogy a internetové projekty slovami ich autorov.
Ak máte aj vy blog, či projekt, ktorý by ste radi predstavili, neváhajte a kontaktujte ma.Dnes si predstavíme blogera, blogujúceho na adrese botka.sk (profil blogu na blogosfera.sk)
botka.sk je relatívne čerstvý osobný blog, kde autor rieši všetko, čo ho práve zaujíma mimo hlavného pracovného zaradenia. Tak by sa dali charakterizovať skoro všetky slovenské blogy.
No nie jaždému sa podarí za pár mesiacov nájsť svoj štýl a preraziť aj do tradičných médií. Botkovi sa to podarilo.
Nová Vinea vyrábaná v Rajeckej Lesnej je iná – tak sa začal príbeh o novej chuti Vinei a vďaka twitteru a vybrali.sme.sk sme aj my mali možnosť sledovať protest konzumentov v priamom prenose. Nová Vinea chutila inak, aj napriek ubezpečovaniam výrobcu a botka cestu článku za úspechom pekne zdokumentoval (Ako zvýšiť stonásobne návštevnosť webovej stránky (Twitter efekt v slovenských podmienkach).

A ako svoj blog predstavil samotný autor?
Na internete som aktívny už asi 10 rokov v rámci viacerých projektov, ktorých väčšinu už dávno odvial čas (raz o tom napíšem knihu :-).
No a blog píšem, aby som na niektoré nápady a zážitky nezabudol – čiže hlavne pre seba – a aby som si vyskúšal pár vecí. Ak pritom zaujme aj niekoho iného, budem len rád. Moje kontakty sú na stránke O mne, môj twitter účet nájdete na twitter.com/braque.
Čo hovoríte na botkov blog vy?

Pridaj komentár