Teliad: Predávajte svoje odkazy manuálne

teliadTeliad je pôvodne nemecká služba na predaj odkazov, takže ceny si určujete v nám bližších eurách. Teliad nie je automatizovaný systém na predaj odkazov, čo môže byť aj výhoda aj nevýhoda.

Narozdiel od Text Link Ads, či Backlinks si v tomto systéme vkladáte odkazy priamo do kódu stránok manuálne a odpadá tak automatické vkladanie kódu, ktoré niektorí považujú za spôsob ako systémy na predaj odkazov odhaliť.
Služba ponúka aj Price calculator, vďaka ktorému si môžete vypočítať cenu za vami ponúkané odkazy (napríklad na tomto blogu odporúča Teliad cenu 11 € za odkaz).

Teliad prináša zaujímavé funkcionality aj pre tých, ktorí chcú odkazy kupovať. Môžete si vytvoriť kampaň, kde zadáte len jazyk stránok, váš budget na kúpu odkazov, či chcete vytvárať spätné odkazy postupne, alebo naraz, rozptyl pageranku nakúpených odkazov a Teliad vám vyberie najlepšie možnosti.

Platba za zakúpené odkazy prebieha prostredníctvom Paypalu, peniaze si zo služby môžete vybrať aj prostredníctvom prevodu na účet v EÚ, pomocou služby Moneybrookers, či na kreditnú kartu.

A koľko sa s Teliad dá zarobiť? Vyskúšajte sami.

Pridaj komentár