Takto.sk: Ako robiť veci lepšie?

Takto.sk

Takto.sk nie je stránka, bez ktorej by ste neprežili. To podstatné nás naučila škola: vieme jesť príborom, vieme sa slušne pozdraviť, vieme do ktorého rohu sa na liste dáva adresát a kam odosielateľ. Existujú však aj veci, ktoré nás niekto naučiť mal a nestalo sa tak.

Nevieme nič o time managmente, hoci práve s časom by sme sa mali naučiť pracovať efektívne. Nevieme nič o správe financií, hoci žijeme v kapitalistickej spoločnosti. Vieme málo o technikách vytvorenia zvyku, hoci na zvykoch je postavená veľká časť nášho života. Učili nás písať eseje ale nikto nám neukázal techniky ako zo seba tvorivosť na počkanie vydolovať. Ukázali nám kde je v ľudskom tele uložený mozog ale nenaučili nás ako ho trénovať..
(Doplňte sami)

To čo vám môže takto.sk dať sú práve tieto lifehacky, inšpirácie a tipy, ktoré vám zjednodušia život. Hlavné témy sú všetky malé kroky čo môžete urobiť v oblasti osobného rozvoja, produktivity, kreativity a technologií, ktoré som mal možnosť na vlastnej koži vyskúšať. Časom by som bol rád aby prispievali kvalitným obsahom aj ďalší autori, ktorých tieto témy zaujímajú, sú inšpiratívni a nepoužívajú copypaste na vyjadrenie svojich myšlienok. Ak vás tieto riadky zaujali tak čítajte, komentujte a zlepšujte sa na www.takto.sk.

3 Comments

Pridaj komentár