Sledujte Hulu aj na Slovensku

Ako prezerať videá na Hulu.com? Vďaka inštalácii programu Hotspot Shield si môžu videá na hulu vychutnať aj na Slovensku.

Hulu
Hulu je miesto, kde môžete pozerať väčšinu svojich obľúbených seriálov doteraz dostupných len na DVD, torrentoch či sťahovačských stránkach. Služba ponúka epizódy z obľúbených amerických seriálov televíznych staníc NBC a FOX, televízne programy a dokonca aj filmy v plnej dĺžke.

Narozdiel od prácne sťahovaných torrentov, všetko na jednom mieste, v príjemnom užívateľskom prostredí bez otravných reklám, so zaujímavými možnosťami pri prehrávaní videa (ako stmavenie okolia videa pri prehrávaní).

S jediným problémom.
Hulu nie je dostupné pre užívateľa mimo USA.
Teda na Slovensku si namiesto Simpsonovcov, seriálu Office, Futuramy, Heroes či Family Guy pozrieme len Hulu screen of death.

Ako však pozerať Hulu videá aj na Slovensku?

K pozeraniu videí na Hulu.com stačí americká IP adresa. Preto stačí na svoj počítač nainštalovať program Hotspot Shield, ktorý počítaču pridelí novú IP adresu, s ktorou už prezeranie Hulu videí aj na Slovensku bude hračka. Hostspot Shield je zadarmo a funguje skvelo.

Viac o samotnej službe na medialne.sk

3 Comments

LOL, tak neviem, ci to autor nasiel niekde inde, alebo cital moj prispevok v diskusii na zive.sk, no je to vlastne jedno…hulu pozeram pravidelne vdaka tomuto vpn klientovi (pre autora prveho prispevku) uz od decembra, mozno aj dlhsie…velmi dobra stranka, konecne sa da aj nieco pozerat, nie len kocky na youtube…

Pridaj komentár