Rok 2008 na slovenských blogoch: Barcamp, klony a Facebook

Aké boli najčastejšie slová, ktoré rezonovali na slovenských blogoch za rok 2008?
Prečítajte si teda najdôležitejšie udalosti na slovenských blogoch v roku 2008.

Aké boli najčastejšie slová, ktoré rezonovali na slovenských blogoch za rok 2008?


Slovenske blogy v roku 2008 - najdolezitejsie temy

Na túto otázku by nám vedeli odpovedať chlapci z Etargetu, ktorí by po vzore Google Zeitgeist, mohli uverejniť dáta zo systému tejto kontextovej reklamy (alebo aspoň pokračovať v tradícii).
Bez toho si môžeme len tipnúť, ktoré boli tie najdôležitejšie udalosti a čo dvíhalo slovenských blogerov z ich stoličiek.

Prečítajte si teda najdôležitejšie udalosti na slovenských blogoch v roku 2008.moznosti

1 Comment

Nie, nemám iný názor. Súhlasím s Vašim hodnotením. Iba snáď by som doplnil aj ďalší bod. Rok 2008 bol určite aj o tradíciách. Gfk Slovakia – uviedla, že 40 % všetkých poslucháčov počúva folklór (http://www.strategie.sk/showdoc.do?docid=22294). Martinka Bobáňová (6. ročná heligonkárka, speváčka a tanečníčka = folkloristka z Terchovej) obsadila 2. miesto v národnej súťaži Slovensko má talent. Počas tohto roka bolo približne 250 folklórnych podujatí. A trochu si prihrejem aj našu polievočku – absolvovali sme prvú folklórnu (v krojoch) Vandrovačku po Slovensku (týždennú) a na Slovensku máme najdlhšiu jedno-štýlovú akciu – folklórnu. 🙂 – prostredníctvom internetového rádia http://www.jankohrasko.sk, ktoré nepretržite 24 hod. denne prezentuje slovenský folklór, ktorí počúva mesačne cca 40 krajín sveta.

Jozef

Pridaj komentár