Review Me vs. PayPerPost

Review Me a PayPerPost sú dve súperiace služby na poli platených recenzií.

Review Me sa vydala cestou, kde si inzerent vyberá, kde budú jeho recenzie uverejnené, PPP zas naopak ponúka samotným blogerom vybrať si recenzie o ktoré majú záujem.
PPP ponúka v porovaní s Review Me recenzie za približne desatinovú cenu a inzerent si môže zadať pre svoju kampaň minimálne požiadavky, napríklad obmedziť kampaň len na určité kategórie, či určiť si minimálny pagerank.

Zdá sa, že PPP je vo svojom snažení menej úspešnou, keďže na trhovisku recenzií sa už dlhšiu dobu ukazujú len príspevky o pôžičkách, konsolidácii príjmov, či poistení.

PPP sa preto snaží priamo oslovovať blogerov etablovaných s Review Me o zdieračských praktikách Review Me a o skvelých príležitostiach u PPP.

Hey there,

I noticed that you’re a ReviewMe blogger who charges advertisers $40-per-post to blog about them. Doesn’t it bother you that ReviewMe is taking half of your money? There is no reason why you should lose such a large cut of your proceeds when it is your blog driving the traffic.

On behalf of the gang at PPP I wanted to help you get rid of ReviewMe as the middleman and do it direct with PayPerPost Direct, www.payperpostdirect.com. PayPerPost Direct would allow you to keep $36 for that post rather than the paltry $20 ReviewMe is paying you.

No z vlastnej skúsenosti môžem porovnať obe služby, tak z hľadiska príjmov, Review Me mi prinieslo 180 dolárov, PPP päť. U PayPerPost som našiel jedinú vhodnú ponuku o ktorej by sa dalo napísať. Ktorú službu si teda vyberiete?

2 Comments

Ani s Payperpost nezapas, neoplati sa… Za pat dolarov ja nebudem pisat o nejakom pochybnom biznise o ktorom nemam sajnu…

Pridaj komentár