Prečo blogovať

Jedným z najdôležitejším krokom pri premýšľaní o zarábaní na internete je určenie si cieľa. Nestačí len chcem zarábať, sústredenie sa na konkrétny cieľ, ktorý chcem dosiahnuť a práca na ňom je prvým krokom k jeho dosiahnutiu.

Cieľ môže byť určitý zárobok či konkrétna vec ako v mojom prípade kúpa digitálnej zrkadlovky Canon Digital Rebel. Canon Digital Rebel je skvelý a keďže som si k narodeninám daroval tento darček, je načase poobzerať sa po ďalšom cieli.

Takže predstavujem Vám Canon Digital Rebel (a iPod nano pre porovnanie)

canon digital rebel

7 Comments

Ticho závidím. Jedným z mojich cieľov je tiež kúpiť si Canon, napr. EOS 400 D by mi stačil. Ale pred týmto cieľom mám ešte jeden, alebo dva a dovtedy sa ten Canon zmení na 500 D.

fajn stranka o zarabani na nete wordprees fajn moznost ako vytvorit stranku bez znalosti htm a css.. este dobra znalost angliny a horsa zarabat na blogovani…. som handikepovana tak sa snazim nieco urobit so svojim zivotom. do bezneho pracovneho pomeru sa asi tazko zaclenim mam ciel zarabat viem aj ako a s cim by to bolo mozne len aka bude realita :-)zatial som nezarobila ani na slanu vodu a mozno som to uchopila za zly koniec….

Pridaj komentár