Používate Directo? Skontrolujte si spam

Inak sa vám môže stať, že nezachytíte dôležitý email, ktorým autori tohto reklamného systému oznamujú príchod novej verzie.

Zaujímavé však na tejto správe je, že napriek sľubom o fungovaní starého reklamného kódu (http://www.directo.sk/blog/pripravujeme-nove-directo/#comments) v tejto komunikácii sú majitelia blogov a webstránok nútení vložiť nový kód do 7 dní – ak nechcú prísť o svoje zárobky.
Takže ak používate Directo a nechcete prísť o zaujímavú možnosť zárobku na blogu či webstránke, pre istotu si skontrolujte svoj spamový folder.

Vážený uživateli portálu Directo,
jak víte, přechází systém Directo od 14. února 2009 na novou verzi. V této souvislosti Vám zasíláme důležité informace, které si prosím pozorně přečtěte pro zajištění hladkého a snadného přechodu na nový systém, který bude mnohem přehlednější a lepší než systém stávající.

V průběhu několika dní obdržíte na e-mail, který jste zadali při registraci do sítě Directo.cz (Directo.sk) zprávu s odkazem na webovou stránku pro převedení vašeho účtu pod nový účet v systému Directo Global.

Až tento e-mail obdržíte, klikněte prosím na příslušný odkaz a na stránce která se Vám zobrazí, potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami sítě Directoglobal.com a současně potvrďte svůj souhlas s převodem zůstatku vašeho současného Directo účtu do nového systému.

Partneři (majitele webových stránek, kteří zobrazují reklamu našich inzerentů) si následně po přihlášení ke svému novému účtu na stránkách www.directoglobal.com budou muset vygenerovat nový directo kód pro jejich stránky a vložit ho do stránek namísto původního kódu do 7 dnů. Pokud tak neučiníte, přestanou se zobrazovat reklamy klientů na vašich webových stránkách a nebude vám nadále připisována provize.

Nový systém Directoglobal.com bude provozován americkou společností DIRECTO GLOBAL, Inc. se sídlem v Nevadě. Tato společnost vám bude rovněž vystavovat faktury. Platební údaje (čísla bankovních účtů) a paypal údaje zůstávají stejné jako v dosavadním systému Directo.

V novém Directu si také na začátku zvolíte měnu, ve které chcete mít účet veden (CZK, EUR nebo USD). V této měně se vám pak v administraci a po přihlášení budou zobrazovat ceny za reklamu a budou v ní vystavovány faktury.

S pozdravem

tým DirectoGlobal.com

2 Comments

Pridaj komentár