Na koľko si ceníte vlastných čitateľov?

Nedávno som sa prihlásil do jednej z nových reklamných sietí – CPA Lead. CPALead prekryje celú vašu stránku a umožní prístup len tým, ktorí vyplnia bezplatný dotazník. Koncept platenia za akciu je skvelý ak máte na stránke niečo prémiové, za čo sú ochotní čitatelia vyplniť dotazník. Pri CPALead ide o to, nakoľko si vážite vlastné publikum.

CPALead je výhodný systém na speňaženie obsahu, ktorý ste doteraz speňažovali len ťažko. Hodí sa všade tam, kde majú hľadajúci užívatelia dopyt po niečom, čo nájdu na vašej stránke. Video, mp3 na stiahnutie, pdf, jednoduchý text pesničky, alebo téma pre WordPress. Máte nejakú anglickú stránku s receptami, či videami? Čím jednoduchšie zameranie a publikum, tým je úspech zaručenejší.

Ak sú vaši čitatelia ochotní venovať za danú vec pár minút času vyplneniu dotazníka, vy máte za každé vyplnenie čiastku od 0.4 až po 5 dolárov a máte vyhrané.

Žiaľ, pre český a ani slovenský traffic momentálne CPAlead nevyužijete. No ak máte anglicky písané stránky, kde ponúkate prémiový obsah, treba túto novú sieť vyskúšať, vyplácajú už od 50 dolárov.

3 Comments

Pridaj komentár