Marketéri, rozumiete Twitteru?

Každý deň milióny ľudí používajú Twitter pre vytváranie, objavovanie a zdieľanie myšlienok s ostatnými. Twitter je účinný spôsob, ako osloviť firmy priamo.

twitter

Každý deň milióny ľudí používajú Twitter pre vytváranie, objavovanie a zdieľanie myšlienok s ostatnými. Twitter je účinný spôsob, ako osloviť firmy priamo. Od lokálnych firiem, po veľké celosvetové značky, a od tradičných po internetové spoločnosti – bežní ľudia našli pomoc, vďaka priamemu dialógu so značkami na Twitteri.

Takto začína marketingová príručka pre ľudí, ktorí sa začínajú obhliadať vo svete zvanom twitter. Pre mnohých marketérov je štebotanie len bezbrehá sebapropagácia, preto má projekt twitter101 priniesť marketingovým ľudom viac svetla pre možné využitie 140 znakov.

Na stránke nájdete viacero prípadových štúdií (oi. JetBlue, Pepsi, American Apparel či Dell, ktorému twitter priniesol v tržbách milióny dolárov). Twitter, zdá sa nastúpil na cestu speňaženia svojej sily – umožnením priameho dialógu medzi značkou a konzumentom.

1 Comment

Pridaj komentár