Manažujte svoj čas

Viete, čo je na time managemente najzaujímavejšie? Väčšina ľudí si myslí, že time management a celý ten osobný rozvoj je primárne o pracovnom úspechu. Hovorí sa, že len kariéristi a workoholici sa o to zaujímajú.

Hmm…

Keď sa naučíte pracovať efektívnejšie, máte oveľa viac času na vašu rodinu, priateľov a záľuby. Nemusíte neustále myslieť na prácu. Žijete spokojnejší život.

Preto som si založil blog. Chcem písať o tom, ako si čo najlepšie zorganizovať svoj čas a dosiahnuť vytúžené ciele. Téma o manažovaní času je slovenskom internete takmer neznáma… Rozhodne však nechcem len sucho prekladať zahraničné texty alebo prerozprávať názor niekoho iného.

Môj blog sa volá My Time Management. Je predovšetkým o mojich názoroch a mojich skúsenostiach v tejto oblasti. Chcem písať o praktických technikách, ktoré pomohli už mnohým iným ľuďom a môžu pomôcť aj vám. Píšem o aplikácii teórie v skutočnom živote.

Takže ak aj vás zaujímajú time management, dosahovanie cieľov a osobný rozvoj, klikajte, čítajte a komentujte My Time Management

6 Comments

ha, pravidlo cislo dva nezdvihat nikomu telefon a na mail, ci sms odpovedat zasadne o dve hodiny neskor 😉 bohuzial, vacsinou je to neskoro.

A inak sa rada priucim, mam vyrazne resty prave v time managemente

btw. embuck- asi som zmatena, lebo pises, ze tvoj blog a tvoja potreba, ale odkaz je na blog andreja mikulu. ty mas alter ego studujuce v taliansku? 🙂

“tak to je sakra dobry timemanagement”- povedala sasa 😉

Pridaj komentár