Linky na večer: Nové dúhové iPody a šálka personalizovanej kávy

Link love, výber zaujímavostí z internetových záložiek. Dnes o uvedení nových iPodov, skvelej minisite od Starbucks, ktorá vám pomôže vybrať tú správnu kávu a o “šikovnosti” niektorých grafikov.

Dnešné, trochu oneskorené Link love prináša zopár zaujímavých odkazov, ktoré sa pri potulkách internetom nalepia na každého. Tak prečo sa o ne nepodeliť aj s vami?

Nové lacnejšie a farebnejšie iPod nano
Na podujatí Apple Let’s Rock dnes o 19:00 nášho času, oznámil Steve Jobsoficiálne, to čo sa vedelo už týždeň. Nové iPod nano budú hýriť deviatimi farbami dúhy, budú lacnejšie, vyššie, a budú obsahovať tak ako iPhone akcelerometer pre automatické prepínanie zobrazovania.
A blogy šalejú.

Zároveň bol na podujatí oprášený tak trochu zabudnutý iPod Touch, ktorý je odteraz najzábavnejší iPod, bol uvedený iTunes už vo verzii 8, ktorý je podľa samotného Jobsa – jednoducho chytrý a pre majiteľov iPhone je tu nový firmware.

nove ipody hyria farbami duhy

PayPal Calc je šikovná online kalkulačka PayPal poplatkov. Keď si už ten nový iPod za 199 dolárov (16GB verzia) budete chcieť kupiť cez eBay, nezabudnite si vypočítať koľko budú stáť poplatky. Keďže tie nie sú najmenšie, vďaka PayPal Calc budete vždy vedieť koľko si za svoje služby PayPal strhne.

Ak sa chcete nachvíľu zabaviť na “šikovnosti” niektorých grafikov tak si pozrite skvelý blog Photoshop Disasters.
Všímnite si napríklad tento obrázok – koľko rúk na ňom vidíte?

www.starbuckscoffeeathome.com

A čerešnička na záver. Máte radi kávu, ale nikdy neviete akú si vybrať? Nie ste sami. Je veľa ľudí, ktorí si sa vo výbere kávy strácajú. Aj preto Starbucks pripravil pre svojich zákazníkov vynikajúcu interaktívnu microsite pre jednoduchý výber tej správnej kávy podľa vašej chute – stačí si vybrať chuť, vôňu, stupeň praženia, komplexnosť kávy a stránka vám tu správnu odporučí. Môj výber je Starbucks Verona a váš?

1 Comment

Pridaj komentár