Link love #7

Zaujímavé odkazy číslo 7. Čo ma najviac zaujalo, a čo by mohlo zaujať aj vás.

Zaujímavé odkazy číslo 7. Čo ma najviac zaujalo, a čo by mohlo zaujať aj vás.


Po mesiacoch testovania a testovania ukazuje amazon.com svoj nový dizajn. Páči sa?


Sledujte trendy
Nielsen je svetový líder v poskytovaní marketingových informácií a meraní publicity. Agentúra stavia čoraz viac na silnom zastúpení na internete, kde prevádzuje nielen meranie popularity a trendov www.heynielsen.com, ale aj blogpulse, meranie trendov na blogoch. Heynielsen je sociálny network založení na hodnotení a názoroch. Blogpulse zase autoamtická služba zisťovania trendov na blogoch.


Chcete si ušetriť pár dní života?
Napríklad ak sa naučíte rýchlejšie viazať šnúrky na topánkach ušetríte 4 dni svojho života. Aleboo spite o hodinu menej a máte 2,5 roka voľného času. Viac na waitless.org


Stane sa otvorená platforma facebooku internetom zajtrajška?
Stovky aplikácií, ktoré sú vyvíjané pre platformu Facebook umožňujú to, čo doteraz desiatky iných stránok priamo na stránkach Facebook. Najnovším tromfom je momentálne vyvíjaná aplikácia Gmail. Bude internet budúcnosti tvoriť len zopár stránok so všetkými službami? Máte už svoj Facebook profil?
Len prednedávanom bola ponuka na odkúpenie Facebooku 1 miliarda dolárov, momentálne po otvorení platformy pre externé aplikácie, je cena za 5 percentný podiel v spoločnosti 500 miliónov. Vďaka tomu by celá spoločnosť bola ohodnotená na 10 miliárd dolárov.


Pridaj komentár