Link love #5

Pár zaujímavých odkazov, ktoré sa oplatí pozrieť.

Pár zaujímavých odkazov, ktoré sa oplatí pozrieť.

Matt Cutts (pracujúci v Google na oddelení kvality a SEO optimalizácie) v powerpointovej prezentácii radí ako blogovať, tak aby Vás Google mal veľmi ale veľmi rád. Určite stojí za prečítanie.


Problogger ukazuje ako získať návštevnosť zo StumbleUpon.


SmashingMag pripravil veľký zoznam skvelých a drahých fontov pre profesionálny dizajn. Stačí si len vybrať.


Osobnosťou českého internetu bol v ankete GfK vybraný Ondřej Neff, kto by to bol na Slovensku? (keby tú anketu robilo aj na Slovensku GfK, možno aj ja, keďže pár mesiacov som tam pár mesiacov nahadzoval ankety do terminálu 😉


Textpattern oproti WordPressu trpí menšou viditeľnosťou a určite slabšou prezentáciou toho najlepšieho čo na ňom vzniklo. Preto je počin nazvaný We Love Textpattern krásnou ukážkou, že na TXP beží veľa skvelých stránok.


Chceli by ste odstrániť frames pri vyhľadávaní z obrazového vyhľadávania Google a dostať tak návštevníkov na vlastné stránky? Tak v tomto článku sa to dozviete.

3 Comments

Asi hej, textgarden je skôr o témach, welovetextpattern je niečo ako galéria.

Ináč prechádzal som si tú ppt prezentáciu od MC, dobré rady, ale jedna vec sa mi nezdá. Keď radí ľuďom umiestniť blog do podadresára. Myslím, že to nie je tak jednoznačne výhodné. Je to ale na dlhšiu diskusiu, tak to tu nebudem rozvádzať. Možno ak o tom napíšeš niekedy nabudúce článok 😉

Pridaj komentár