Kde nájsť originálne tričká

Nájsť pekné neopozerané oblečenie, konkrétne tričká je niekedy problém, no v čase nakupovania na internete takéto problémy odpadajú.
Vďaka moderným technológiám a blízkej pošte máme prakticky neobmedzené možnosti.

Lenže vyberať z neobmedzených výberu je ďalší problém, preto treba poznať dobré zdroje originálnych a neopozeraných tričiek.

tričká

Threadless raj tričiek

Asi najväčším zdrojom originálnych a netradičných tričiek je Threadless. Threadless je však natoľko veľký, že po hodinách výberu skončíte s plným košíkom a pred ťažkou úlohou či zobrať toľko skvelých tričiek.
Ponuka je obrovská, treba pozorne hľadať a každý si niečo na seba nájde. Za doručenie Threadless trička zaplatíte 8 dolárov, za samotné tričko približne 15 až 25 dolárov podľa druhu.

Busted Tees – väznené tričká


Busted Tees takisto ponúkajú slušnú kôpku tričiek za veľmi slušné ceny. Za 14 dolárov dostanete originálne tričko, jedinou envýhodou je trochu vyššie poštovné, ktoré pri medzinárodných zásielkach činí cca 13 dolárov.

tričká Asthmatic Kitty nie je len astmatická mačka, ale aj vydavateľstvo, ktoré ma pod palcom jedného z mojich najobľúbenejších spevákov, ok najobľúbenejšieho – Sufjana Stevensa.
A nielen to, vo svojom obchode ponúkajú pár tričiek za skvelé ceny a ešte lepším poštovným. Tričko za 12 dolárov a poštovné za 6, takže za necelých 500 korún môžete byť ďalším nositeľom tohto krásneho trička.

A ako záložná možnosť, pre tých ktorí si zatiaľ nevybrali ostáva eBay s momentálne 150 000 tričkami čakajúcimi na objavenie.

10 Comments

Ach 🙁
Presiel som to uplne cele…
Threadless sa mi zdaju nejak nekvalitne tricka, ktore sa velmi veselo natiahnu
A DirtyMicrobe zase su uplne uzasne, ALE! samozrejme shipping na slovensko tam nieje! Krista debilna ukrajina aj so slovinskom tam su, ale slovensko nie 🙁

Ale urcite by ti to poslali za tych pat dolarov… Treba napisat, ja sa chystam objednat v blizkej dobe tiez

Pridaj komentár