Jeseň v znamení internetu

Zdá sa, že tohtoročná jeseň sa bude tak ako minulý rok niesť v znamení internetu.

Zdá sa, že tohtoročná jeseň sa bude tak ako minulý rok niesť v znamení internetu.
Skoro súbežne sa totiž budú konať dve konferencie zamerané na internet, inovácie a sociálne médiá: Internet je sexy a premiérovo aj Social Innovation Camp. A k tomu sa v októbri pridá Internet a reklama 2009 od Trendu.

O čom sú jesenné konferencie o internete?

Internet je sexy
Tak ako minulý rok aj tento rok sa konferencia nechce prezentovať rečníkmi (aj keď jeden zaujímavý k nám mieri z Londýna), ale témami. Internet je sexy ponúka 100 miest na každý deň a viacero širšie koncipovaných tém s diskusiou. Nechajme sa prekvapiť, či to do Gallerie Cvernovka priláka dostatočne zaujímavé publikum.

Social Innovation Camp
Narozdiel od Internet je sexy sa SIC uskutoční v Cvernovke pri Trnavskom mýte. Tam sa 16. až 18. septembra zídu sociálni inovátori, geekovia, designéri, špecialiti v oblasti marketingu, či podnikania z celej strednej a východnej Európy, aby sa počas troch dní trvania podujatia pokúsili premeniť najlepšie nápady do podoby internetovej služby, ktorá zlepší svet k lepšiemu.
Viac o konferencii Social Innovation Camp na Buzzmag.

Internet a reklama
V októbri bude internetová jeseň pokračovať druhým ročníkom konferencie o internete od Trendu.
Hlavnými témami budú napríklad:
Ako si budovať imidž na internete? Stačí na to reklama? Je dôležité čo sa hovorí na Facebooku a Twitteri? A ako zistiť, čo sa tam hovorí a kto sa tam baví? Dajú sa sociálne siete naozaj využiť pre marketing?

Chystáte sa na niektorú z jesenných konferencií? Pre mňa najzaujímavejšie vyzerá Social Innovation Camp, ktorý nejde štandardnou cestou slovenských konferencií, ktoré sú hlavne o stretávaní sa. Ale aj Sexy internet a Trend konferencia, budú s oznámenými spíkrami vyzerať príťažlivejšie.


1 Comment

Pridaj komentár