embuck.com verzia 2009

Aj napriek tomu, že posledná verzia môjho blogu bola spustená s podtitulom Publish or perish a mala na podnietiť na aktívnejšie blogovanie, nestalo sa tak. Žiadne prílišné nasadenie sa z mojej strany nekonalo.

Zdá sa, že každý bloger musí prejsť krízou identity – depi napríklad prednedávnom (október 2008) riešil podobný problém – akým témam sa primárne na blogu venovať. Internet? Dizajn? Zarábanie na internete? Všetko v jednom?

Ja túto blogerskú dilemu riešim zmenou dizajnu. Na embuck.com prichádza jarnejší, farebnejší, jednoduchší a dúfam, že aj prehľadnejší dizajn.

V každom prípade neostane len pri zmene dizajnu, postupne sa môžete tešiť na veľa pripravených článkov, pokračovanie viacerých sérií (WordPress, fonty 2.0, či to najlepšie zo slovenských blogov) a veľa nových features – videli ste napríklad nový archív článkov?

Ak vám niečo nefunguje, poprípade máte pripomienky – komentáre sú tu na to, a ak sa nehanbíte napísať skúste na embuck(a)gmail.com.

10 Comments

Diky za spomenutie. Ja by som sa tiez mal hanbit. Rok 2009 sa na depi.sk zatial nesie v takom duchu, ze som ledva napisal 2 clanky. A to uz tu mame 3. april. Ach, tiez by som chcel urobit nejaky redesign a konecne sa nakopnut, snad k tomu niekedy v blizkej dobe uz aj pride.

mozno nas tento rok caka nejake znovuzrodenie .sk blogosfery. povinnosti ma tlacili do kuta a blog zivoril. tiez som menil dizajn a archiv som proste deletol. snad bude cas a chut pisat 🙂

svieža zmena, príjemná 😉

teším sa na novinky (som zvedavý, čo prinesie to najlepšie zo slovenských blogov) a verím, že mi bude tento blog blikať v čítačke stále častejšie 😉

mimochodom, podobne ako Marko a ty, aj ja teraz rozbieham v tomto roku nový dizajn, nové rubriky, nové témy… asi je skutočne vo vzduchu niečo znovuzrodzovacie 🙂

Ja som svoj blog na sme zmazal. Syndrom vyhorenia a kriza identity, skola, praca. Clovek aj chce, sadne si za pc a napise len 2 riadky aj ked denne nachadza plno tem.

Pridaj komentár