Directo: Jednoduché kupovanie odkazov
Vďaka novinke na slovenskom a českom trhu s predávaním odkazov – directo.sk môžeme privítať na blogu embuck.com nový reklamný formát.
Directo je vlastne systém na kupovanie spätných odkazov za skvelú cenu. Cenu za odkaz si totiž stanovujete sami a tak môžete získať skvelý odkaz za 50 korún.

Viac o službe si môžete prečítať na iných blogoch – domainera, u k8ja či u Hlavy.

Po zbežnom pohľadu na službu môžeme konštatovať, že sa konečne niekto pustil do slovenskej obdoby Text Link Ads. Systémov na predávanie odkazov zdá sa nikdy nie je dosť a ak stránka zohľadní slovenské cenové pomery, bude zaujímavá nielen pre inzerentov, ale aj pre ľudí hľadajúcich možnosť zarobiť na internete.

Od rovnakých autorov projektu je aj prvý inzerent na tomto blogu a to stránka linking.sk, ktorá sa zaoberá registráciou webstránok do katalógov a vyhľadávačov.

6 Comments

Ahoj
diky za promo len by som upravil ze tento format je primarne cieleny ako predaj reklamnej plochy a ani nie moc ako predaj backlinkov aj ked samozrejme da sa vyuzit aj tymto sposobom, nemeni to vsak nic na tom ze tato reklama z casti funguje aj ako ppc akurat ze neplatite za kliknutia ale za to ze tam je, cize obrovska vyhoda je v tom ze nemusite platit za podvodne kliky

[1] Viac v Directo vidim system na predaj odkazov ako PPC system (nebol by v tom pripade problem s Adsense a ich pravidlami o umiestnovani PPC reklamy?) – inac nevidim vyznam SRanku pre slovenske stranky a pre ich hodnotenie v DirectoRanku.
[2] Vdaka, opravene, s tymi linkami mam v nejaky problem…

no ved directo ani ine je len pre slovakov ale aj cechov sucasne bezi jeho ceska verzia na cz domene.
Nasa filozofia je ze je to predaj reklamneho priestoru kazdy nech si uz vyberie kriterium kvoli ktoremu odkaz kupi, ak pojde po zamerani a navstevnosti nebude sluzit primarne ako odkaz

Pridaj komentár