Blogosféra.sk sa predstavuje

Jedným z najpopulárnejších článkov na tomto blogu je článok spred vyše dvoch rokov o stave slovenskej blogosféry. Snažil som sa v ňom nejak kvalitatívne zoradiť slovenské blogy na základe viacerých parametrov úspešnosti – pageranku, či počtu spätných odkazov.

Jedným z najpopulárnejších článkov na tomto blogu je článok spred vyše dvoch rokov o stave slovenskej blogosféry. Snažil som sa v ňom nejak kvalitatívne zoradiť slovenské blogy na základe viacerých parametrov úspešnosti – pageranku, či počtu spätných odkazov. Aj keď tieto údaje nevypovedajú o úspešnosti blogu, článok si vyslúžil pozornosť od menovaných blogerov, koho by nezaujímalo ako si vedie v rebríčku úspešnosti?

Pri uvedení posledného dizajnu môjho blogu som sľuboval aj pokračovanie tejto série – a preto vám dnes predstavujem novú verziu katalógu blogov blogosfera.sk.
Blogosfera.sk

Prináša nielen zoznam slovenských blogov (ako môj predchádzajúci počin populari.us), prináša hlavne ich triedenie do kategórií, tagov, či podľa ich úspešnosti.

K ďalším zaujímavostiam katalógu patrí možnosť pridať si na vlastnú stránku profilovú ikonku zo stránok blogosfera.sk, či monitorovanie návštevnosti vášho profilu na týchto stránkach. Samozrejme nechýba obligátne hviezdičkové hodnotenie blogov.

Pre budúcnosť určite zaujímavou funkcionalitou je tzv. Superfeed, v ktorom nájdete chronologicky zoradené blogové príspevky z blogov uvedených v katalógu. Môžete tak sledovať aká je blogosféra aktívna, monitorovať blogy, či nájsť nové zaujímavé články.

Ako sa vám nový kataló páči?

3 Comments

Pridaj komentár