Ako sa má populari.us

Keď som začal pracovať na katalógu blogov populari.us hlavný popud pre vytvorenie bolo, aby sa našli slovenské blogy, ktoré sú neobjavené.
S novým projektom je veľa starostí na ktoré nemám čas. Ale aj tak som to riskol a pustil do sveta nedokončený projekt, pretože čakanie na dokončenie by projekt asi zabilo.

Populari si za mesiac, ktoré som projektu nevenoval vyslúžil aj nejakú tú pozornosť, porovnanie s technorati či ideálny spot o spustení.

Do katalógu za ten čas pribudlo 60 blogov, navštívilo ho nejaká tisícka návštevníkov a priniesol mi 200 dolárov.
Vďaka reklame napravo sa štyria návštevníci prihlásili do Text Link Ads a šiesti boli zlákaní do PayPerPost a to bol môj prínos za dva týždne jedine v schvaľovaní nových blogov do systému.

Ešte stále si niektorí myslia, že slovenský internet nežije? Slovenský internet žije, len treba projekty, čas a chuť ich zrealizovať.

V najbližšej dobe plánujem pridať kategórie a pridané blogy do nich zadeliť. Ak máte nejaké návrhy na vhodné kategórie, každý návrh privítam.

4 Comments

Osobne Ti dakujem za populari.us 😉 Objavil som na nom vela zaujimavych blogov ktore silne koresponduju s mojim nazorom a dufam ze ich bude len pribudat. Imho by bolo dobre ak by boli blogy zoradene v kategoriach ale mozno k tomu bude sluzit momentalne prazdne pole s tagmi. Kazdopadne dufam ze podobnych slovenskych projektov bude pribudat.

Pridaj komentár