4 affiliate stránky, ktoré by ste chceli založiť vy

Partnerské programy prinášajú často skvelú možnosť ako speňažiť svoje stránky. Ak máte produktovo zamerané, či monotematické stránky sú affiliate programy tým najlepším spôsobom ako zarábať.
A úplne najlepšie je mať porovnávacie stránky. Veď posúďte sami.

Trhová kapitalizácia 1 miliarda $

Confused.com
Ďalšia zo stránok ponúkajúcich porovnávajúce služby poistenia ukazuje obrovský potenciál v tejto oblasti, ktorý na Slovensku zatiaľ razia len portály ako sme.sk s ponukami poistenia cez web.

Stránky sú na predaj za 700 miliónov £

uswitch.com
Ďalšia tentoraz americká porovnávacia stránka bola v marci 2006 predaná za 210 miliónov dolárov. uSwitch je online služba, ktorá pomáha vybrať ten najlepší variant pri elektrine, plyne, telefóne, pôžičke či internetovom pripojení. Možno sa podobných služieb dočkáme po demonopolizácii týchto služiebu nás.

Predaná za 210 miliónov dolárov

shopping.com
Zdá sa, že oblasť webstránok porovnávajúcich ceny je zlatým dolom pre predávanie. Obdoba nakupovanie.sk bola v júni 2005 predaná spoločnosti eBay za 300 miliónov libier.

Predaná za 300 miliónov libier.

Tak čo, kedy sa na Slovensku dočkáme podobných porovnávacích stránok aj na Slovensku?

11 Comments

Ešte tak vymyslieť čo porovnávať, rozbehnúť to a sú z nás milionári… Embuck, ak na niečo prídeš, aj za nejaký ten milión ti kľudne pomôžem;)Keď na to prídem ja tak sa isto ozvem;)

Chýba vám programátor? Takže vlastne viete, že zarobíte milióny, ale nemáte 50tis. na programátora? OK… Ja vám tých “pár” tisíc zainvsetujem a môžeme si potom tie milióny rozdeliť na polovicu 🙂

Predsa… Buď svojmu projektu veríte alebo nie. Veď takmer nikto z TOP online úspešných ľudí nie je programátor.

VYHLASUJEM SUTAZ!!!

Podte vymysliet TOP 100 dovodov “Preco to nejde”. Ten kto zostavi najlepsi zoznam vyhrava dozivotne teple miestecko u svojho zamestnavatela.

Pridaj komentár