Link love #5

By 15. augusta 2007Link love

Pár zaujímavých odkazov, ktoré sa oplatí pozrieť.

Matt Cutts (pracujúci v Google na oddelení kvality a SEO optimalizácie) v powerpointovej prezentácii radí ako blogovať, tak aby Vás Google mal veľmi ale veľmi rád. Určite stojí za prečítanie.


Problogger ukazuje ako získať návštevnosť zo StumbleUpon.


SmashingMag pripravil veľký zoznam skvelých a drahých fontov pre profesionálny dizajn. Stačí si len vybrať.


Osobnosťou českého internetu bol v ankete GfK vybraný Ondřej Neff, kto by to bol na Slovensku? (keby tú anketu robilo aj na Slovensku GfK, možno aj ja, keďže pár mesiacov som tam pár mesiacov nahadzoval ankety do terminálu 😉


Textpattern oproti WordPressu trpí menšou viditeľnosťou a určite slabšou prezentáciou toho najlepšieho čo na ňom vzniklo. Preto je počin nazvaný We Love Textpattern krásnou ukážkou, že na TXP beží veľa skvelých stránok.


Chceli by ste odstrániť frames pri vyhľadávaní z obrazového vyhľadávania Google a dostať tak návštevníkov na vlastné stránky? Tak v tomto článku sa to dozviete.

3 komentáre

 • Jaro píše:

  Ďík, za parádne odkazy. Nebola na zbierku txp designov určená textgarden.org? Ono vlastne čím viac tým lepšie.

 • embuck píše:

  Nie je skor Textgarden na TXP temy? Ale na to Welovetextpattern sa neda neodkazat, krasna zbierka…

 • Jaro píše:

  Asi hej, textgarden je skôr o témach, welovetextpattern je niečo ako galéria.

  Ináč prechádzal som si tú ppt prezentáciu od MC, dobré rady, ale jedna vec sa mi nezdá. Keď radí ľuďom umiestniť blog do podadresára. Myslím, že to nie je tak jednoznačne výhodné. Je to ale na dlhšiu diskusiu, tak to tu nebudem rozvádzať. Možno ak o tom napíšeš niekedy nabudúce článok 😉

Leave a Reply