Katalóg slovenských blogov populari.us

By 15. septembra 2007Blog

Vedeli ste, že na Slovensku neexistuje žiadny špecializovaný katalóg slovenských blogov? Teda zopár zabudnutých pokusov existuje, ale väčšinou ide o katalógy, ktoré sa nešpecializujú len a len na blogy.

Prečo práve blogy?

Pretože
– blogy sú v súčasnosti hybnou silou slovenského internetu, blogy má vo svojom portfóliu skoro každý väčší slovenský portál
– existujú tisíce slovenských blogov, ktoré sú často skryté a len čakajú na objavenie
– o rastúcom vplyve blogov sa už presvedčilo nielen Apple, ale aj slovenské banky, či slovenská polícia po zhabaní serverov Websupportu.

A práve preto je tu katalóg blogov Populari.us, kde ten svoj blog môžete pridať a vďaka tomu bude ašpirovať na titul, ktorý hlása na úvodnej stránke o nájdení najlepších slovenských blogov.

A prečo by práve katalóg blogov populari.us mal pomôcť slovenskej blogosfére?

Pýtate sa kde je pridaná hodnota?

Po pridaní blogu nájdete v jeho profile prehľadne na jednom mieste informácie o danom blogu, jeho Pagerank, AlexaRank, počet odkazov, ktoré pozná Google či Yahoo a informáciu či sa blog nachádza v katalógu DMOZ.

Teda všetko pre uľahčenie hľadania blogov pre potencionálnych zadávateľov reklamy. Chcete osloviť blogera? Chcete na blogoch inzerovať? Kúpiť priamu reklamu? Nehľadajte ďalej katalóg blogov je konečne tu.

Ďalšou vlastnosťou je hviezdičkové hlasovanie, ktoré umožňuje rýchlo a jednoducho vyjadriť svoj názor na daný blog.

Samotný katalóg beží na systéme Freeglobes s modifikovaným rozhraním, lokalizáciou a krvopotne vypiplanou témou.

Aj keď v logu chýba BETA s lesklým odrazom, katalóg je v BETA verzii. Pár vecí nefunguje, ale pracuje sa na nich. Ak nájdete nepríjemnú chybu, kontaktujte ma cez mail embuck (oo) gmail.com či cez kontaktný formulár

14 komentárov

Leave a Reply