Ako sa má populari.us

By 19. októbra 2007Zarábanie na internete

Keď som začal pracovať na katalógu blogov populari.us hlavný popud pre vytvorenie bolo, aby sa našli slovenské blogy, ktoré sú neobjavené.
S novým projektom je veľa starostí na ktoré nemám čas. Ale aj tak som to riskol a pustil do sveta nedokončený projekt, pretože čakanie na dokončenie by projekt asi zabilo.

Populari si za mesiac, ktoré som projektu nevenoval vyslúžil aj nejakú tú pozornosť, porovnanie s technorati či ideálny spot o spustení.

Do katalógu za ten čas pribudlo 60 blogov, navštívilo ho nejaká tisícka návštevníkov a priniesol mi 200 dolárov.
Vďaka reklame napravo sa štyria návštevníci prihlásili do Text Link Ads a šiesti boli zlákaní do PayPerPost a to bol môj prínos za dva týždne jedine v schvaľovaní nových blogov do systému.

Ešte stále si niektorí myslia, že slovenský internet nežije? Slovenský internet žije, len treba projekty, čas a chuť ich zrealizovať.

V najbližšej dobe plánujem pridať kategórie a pridané blogy do nich zadeliť. Ak máte nejaké návrhy na vhodné kategórie, každý návrh privítam.

4 komentáre

 • Peto píše:

  Vidim ze sa celkom dari. PLS Text Link Ads a PayPerPost mozu byt umiestene na jednej stranke subezne s Google Adsense? Neporusuju sa tym AdSense podmienky?

 • ivusko píše:

  tvoja stranka sa mi zle zobrazuje vo firefoxe, nevidim polovicu textu , takze je pre mna uplne nepouzitelna. skus si to nejak fixnut. diky a prajem vela uspechov

 • dusoft píše:

  je to tym, ze pravy stlpec je odtlaceny nad text na lavej strane, tiez mi cast textu zakryva.

 • Vilo píše:

  Osobne Ti dakujem za populari.us 😉 Objavil som na nom vela zaujimavych blogov ktore silne koresponduju s mojim nazorom a dufam ze ich bude len pribudat. Imho by bolo dobre ak by boli blogy zoradene v kategoriach ale mozno k tomu bude sluzit momentalne prazdne pole s tagmi. Kazdopadne dufam ze podobnych slovenskych projektov bude pribudat.

Leave a Reply